• Rainbow Children

• Rainbow Children to pierwszy projekt, w którym wzięła udział nasza szkoła. W ramach Rainbow Children uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mogli zwiedzić Wlochy, Grecję i Litwę. Niestety realizacja projektu zbiegła się w czasie pandemią Coronvirusa i część spotkań musiała odbyć się zdalnie. Projekt ten miał na celu wskazanie różnic i podobieństw w europejskich systemach szkolnictwa.

• Projekt     ,,No place like school”

• W dniach 24.11-30.11 2019 r. odbył się pierwszy wyjazd z programu Erasmus + o nazwie projektu ,,No place like school”. Sześcioro uczniów naszej szkoły pojechało do Włoch. Tam mieli okazję gościć u włoskich rodzin. Tygodniowa wymiana pozwoliła im poznać kulturę i tradycje kraju oraz zawrzeć nowe znajomości. Przez liczne konwersacje z uczestnikami projektu rozwijali swoje umiejętności językowe. Bogaty program nie pozwalał im się nudzić. Uczniowie zwiedzali włoską szkołę. Uczestniczyli w wielu interesujących tanecznych i artystycznych warsztatach. W ramach wycieczek turystycznych zwiedzili Rzym, Neapol oraz Pompeje. To był niezapomniany wyjazd.
        • Projekt STEM

• ....