• Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej Gminy Sieradz im. Jana Pawła II !

•        Nasza placówka to miejsce, w którym rozwijamy młode umysły, kształtujemy wartości oraz przygotowujemy uczniów do osiągania sukcesów zarówno w nauce, jak i w życiu. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami o naszej szkole.

• O naszej szkole

• Jesteśmy placówką o tradycjach sięgających wielu lat, z zaangażowaną kadrą pedagogiczną, która wspiera rozwój każdego ucznia. Tworzymy przyjazne i otwarte środowisko, w którym współpracujemy dla dobra rozwoju naszych podopiecznych.

• Oferujemy interesujące programy nauczania, dostosowane do indywidualnych potrzeb i zdolności uczniów. Posiadamy również bogaty zestaw zajęć pozalekcyjnych, w tym artystycznych, sportowych oraz kółek zainteresowań, aby rozbudzić pasje i zainteresowania uczniów.

• Nasza szkoła dumnie nosi imię Jana Pawła II, wielkiego papieża i przywódcy duchowego, który promował takie wartości jak: miłość, tolerancja i edukacja.

• Wspieramy edukację cyfrową, zapewniając dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii w procesie nauki.