• Ferie Zimowe 2023

• Kochani! Nie da się ukryć, że zaczynamy FERIE ZIMOWE! Życzymy Wam miło spędzonego czasu i odpoczynku. Uważajcie na siebie !

• Projekt Akademia Pana Kleksa

• Zapraszamy do Akademii Pana Kleksa! Klasa 4b wzięła udział w niezwykłym projekcie, w ramach którego uczniowie mogli poczuć się jak bohaterowie książki Jan Brzechwy. Braliśmy udział w zajęciach z kleksografii oraz w warsztatach przędzenia liter. Na zakończenie uczniowie mogli stworzyć projekt akademii w swojej ulubionej grze.

Projekt Flipa Chrzana

Projekt Borysa Raja

Projekt Leny Pierzak

Projekt Julii Spętanej

• Półfinały Wojewódzkie w piłce siatkowej dziewcząt

• W poniedziałek odbyły się Półfinały Wojewódzkie w piłce siatkowej w kategorii czwórek dziewcząt. Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce przegrywając po zaciętym meczu o finał w tiebreaku 2-1. Gratulacje Skład drużyny. Antonina Nowak, Natalia Królikowska, Zosia Wojciechowska, Blanka Borecka, Alicja Cajdler, Julia Kwaśniewska, Oliwia Dudziak, Natasza Olejnik, Maja Mielczarek

• Gdybym była babcią, gdybym był dziadkiem...

• Styczeń to miesiąc, w którym wnukowie świętują dzień swoich babć i dziadków. Zajęcia w kl. 1a były związane tematycznie właśnie z babcią i dziadkiem, czyli z osobami dla dzieci bardzo ważnymi. Uczniowie kodowali na macie serca dla dziadków. Zajęcia rozwijały umiejętność logicznego myślenia, zadaniowego podejścia do stawianych problemów i współpracy z innymi

• Zajęcia z ratownikiem medycznym

• 9 stycznia klasę II B odwiedził Pan Waldemar Świętosławski- ratownik medyczny. Celem zajęć przeprowadzonych przez wykwalifikowanego ratownika było przygotowanie drugoklasistów do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz prawidłowego zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia i  zdrowia.

• Wycieczka do Muzeum Bombki w Miliczu.

• W dniu 5 stycznia klasy 3a i 3b wybrały się na wycieczkę do Muzeum Bombki w Miliczu. Uczniowie obejrzeli film o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych w różnych częściach świata. Następnie brały udział w warsztatach plastyczno-technicznych, gdzie ozdabiały pierniki i bombki w stylu dolnośląskim. Na zakończenie zwiedzały muzeum. Wycieczka była bardzo udana. Wróciliśmy w świetnych humorach

• Podsumowanie akcji "Szkoły Pełne Talentów"

•  Pod koniec listopada zakończyła się akcja "Szkoły Pełne Talentów". Po opróżnieniu skrzynek w szkole oraz podliczeniu skrzynki ze sklepu Lidl zebraliśmy 2192 talenciaki. Uczniom, rodzicom i nauczycielom DZIĘKUJEMY za wsparcie i zaangażowanie w tą akcję. Za przyznane talenciaki doposażyliśmy naszą szkołę w następujące nagrody rzeczowe: - głośnik multimedialny z mikrofonem (1100 talenciaków) - zestaw do nauki geometrii(300 talenciaków) - pakiet planszówek (400 talenciaków) - zestaw tangramów x2 (300 talenciaków).

• Klasa 2b na wycieczce do BWA w Sieradzu

• Klasa 2B z okazji MIKOŁAJEK wybrała się na wycieczkę do BWA w Sieradzu na warsztaty ceramiczne. Uczniowie tego dnia uczestniczyli również w spektaklu Japońskiego Teatru KAMISHIBAI.