Środa 16.10.2024

• Dzień Chłopaka 2025

• Dzień Chłopaka w naszej szkole. Tak świętowali nasi uczniowie :) Dziewczynki z każdej klasy postarały się, żeby ten dzień był dla chłopców niezwykle ekscytujący. Część z nich została udokumentowna fotografiami :)

• Europejski Dzień Języków Obcych

• Za nami 26 września czyli Europejski Dzień Języków Obcych :) Uczniowie poprzez zabawę poznali ciekawostki związane z naszymi Europejskimi sąsiadami. Każdy miał szansę poznać powitania w różnych językach i zapisać je na wspólnej tablicy. Młodsi uczniowie stworzyli mapę Europy z własnoręcznie pokolorowanych elementów.  Dla starszych uczniów zostały przygotowane ciekawe łamigłówki językowo-kulturowe :)

• Wyniki wyborów do Rady Samorządu Uczniowskiego

• W dniu 26.09.2024r. w Szkole Podstawowej Gminy Sieradz im. Jana Pawła II zostały przeprowadzone wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego, Rzecznika Praw Ucznia oraz opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

W składzie Komisji Wyborczej pracowali: Amelia Naturalna 8C (przewodnicząca), Oliwia Ograbek 5A, Szymon Rękiewicz 7C, Marysia Szczepaniak 5B, Hanna Bednarska 5C, Magda Możdżeń 6B, Ania Szczepanik 7B.

Uprawnionych do głosowania było 164 uczniów klas 1-3 i 415 uczniów klas 4-8. Oddano 525 głosów ważnych i 8 głosów nieważnych