• Pierwszy milion :)

• Ostatnio na języku polskim, podczas gry w Milionerów, uczniowie z klas 7b i 7c udowodnili, że posiadają ogromną wiedzę na temat lektury 'Stary człowiek i morze"- milion wygrany, a zwycięzcy już udzielają pierwszych wywiadów. Gratulujemy !😉🥰😍😁😆😎

• Czasem na języku polskim... smażymy kotlety :)

• Uczniowie klasy 4a poznawali, czym są epitety na podstawie gry ,,Epitety smażone kotlety”. Zadaniem uczniów było za pomocą dotyku opisać przedmiot, używając jedynie epitetów, a publiczność miała zgadywać. Zabawa przyniosła wiele radości.

• Klasy 2 na wycieczce do Jura Parku w Krasiejowie

• W dniu 02.10.2023 r klasy drugie wybrały się na wycieczkę do Jura Parku w Krasiejowie. Celem Wycieczki było poznanie prehistorycznego świata dinozaurów, poszerzenie zainteresowań dzieci oraz integracja zespołów klasowych. Wchodząc do Jura Parku uczniowie przenieśli się miliony lat wstecz i doświadczyli niezwykłych wrażeń. Na pokładzie Kapsuły Czasu uczestniczyli w Wielkim Wybuchu, czyli byli świadkami narodzin Ziemi, galaktyk, Układu Słonecznego, następnie na Ścieżce Edukacyjnej podziwiali 200 naturalnej wielkości modeli prehistorycznych gadów. Jura Park z Krainą Dinozaurów i gigantyczny Plac Zabaw zapewniły sporą dawkę świetnej zabawy i emocji.