• Klasa 3a na warsztatach pieczenia pizzy

• Z okazji Dnia Chłopca, uczniowie klasy 3a odwiedzili restaurację Incognito, aby nabyć nowe umiejętności podczas warsztatów wypieku pizzy. Było wesoło, gwarno i bardzo smacznie

• Wrzesień na świetlicy

• Nowa galeria Wrzesień na świetlicy została dodana do albumu fotograficznego

W pierwszym miesiącu roku szkolnego 2023/2024 skupiliśmy się na integracji grupy, poznawaliśmy zasady obowiązujące na świetlicy, bawiliśmy się i kreowaliśmy wiele okazji do uśmiechu.

• Warsztaty kreatywne w klasie IV c

• Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopca w kl.4c odbyły się warsztaty kreatywne. Zadaniem każdego ucznia było ozdobienie deski. Możliwości było wiele, pomysłów nie brakowało. W ruch poszły młotki, gwoździe, farby... Okazało się, że dziewczynkom także się to podoba. Wszyscy wytrwale pracowali: wygładzali, wbijali, malowali, wypalali, ozdabiali. Efekt był naprawdę ciekawy. Na zakończenie wszyscy zostali nagrodzeni słodyczami, a chłopcy upominkami z okazji ich święta.

• Europejski Dzień Języków

• 26 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków! Każda klasa przywitała się i życzyła miłego dnia w języku wylosowanego państwa europejskiego 🙂 niektórzy nawet połamali języki